Lista produktów marki BOW WOW

Bow Wow to przepyszne przysmaki dla każdego psa! Sprawdzają się jako codzienna przekąska, ułatwiają szkolenie, a także stanowią doskonałe urozmaicenie diety. Gdyby psy mogły wyrazić opinie o Bow Wow, byłyby one wyłącznie pozytywne. Nic dziwnego, bo w składzie smakołyków znajdziemy m.in. wołowinę czy wątróbki drobiowe. Większość produktów została wzbogacona o kolagen, witaminy i dodatki mineralne. Bow Wow to zdrowa przekąska, którą pokocha Twój pies! Sprawdzą się niezależnie od rasy, ponieważ można je łatwo podzielić na mniejsze części. Pyszne smakołyki od Bow Wow doceni każdy czworonóg. 

Sprawdź opinie o Bow Wow pod listą produktów.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Bow Wow - opinie naszych klientów

Produkt: Bow Wow wołowe krążki salami

Autor opinii: Tomas99

Bardzo dobre smakołyki do codziennego treningu. Moja Beza je uwielbia, nawet bardziej od parówek 😉

Ocena: 8/10

Produkt: Bow WOW rurki z wątróbką drobiową

Autor opinii: Jadzia

Rurki z wątróbką ciężko kruszy się w rękach, ale dzięki temu sprawdzają się nam w czasie podróży, bo Fafel długo je żuje. Polecamy dla psów, które trudno czymś zająć.

Ocena: 10/10

Produkt: Bow Wow udka drobiowe

Autor opinii: Ewa

Jestem wolontariuszem w schronisku i używam smakołyków w czasie spacerów. Te z Bow Wow nie brudzą rąk i łatwo się je dzieli na mniejsze części. A psy oczywiście zadowolone :)

Ocena: 7/10

Produkt: Bow Wow mini kosteczki

Autor opinii: Joasia

Bardzo miękkie, przez co trochę brudzą, ale warto poczęstować nimi psa, który będzie zachwycony. Przynajmniej nasz dałby się za nie pokroić. Tylko one przekonują go do wejścia do gabinetu weterynaryjnego.

Ocena: 7/10