Legowisko dla psa

Legowisko dla psa zapewnia mu własny kąt w przestrzeni domowej, który należy wyłącznie do twojego pupila. Dlatego decydując się na przygarnięcie do ogniska domowego zwierzaka warto pomyśleć o zakupie legowiska dla pieska. Sklep Wyspa Zwierząt posiada w swojej ofercie szeroki wybór legowisk ( w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach i materiałów), dzięki czemu każdy opiekun znajdzie coś odpowiedniego dla swojego czworonoga.

Posłanie dla psa będzie spełniało swoje funkcje i zostanie zaakceptowane przez pupila, jeżeli będzie wygodne i odpowiednio dobrane rozmiarem. Z punktu widzenia właściciela powinno być łatwe w czyszczeniu i wpasować się do wystroju wnętrza, a także być wytrzymałe.

W kategrorii: Legowisko dla psa Jest 76 produktów.

Pokazano 1-24 z 76 pozycji

Aktywne filtry

Jakie legowisko dla psa wybrać?

W ofercie dostępne są legowiska w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Najbardziej popularne są legowiska tekstylne i wiklinowe.

Legowisko tekstylne - zbudowane z podstawy z rantem i z poduszką. Posłanie jest miękkie i wygodne. Idealne zarówno dla małego jak i dużego psa.

Legowisko wiklinowe - zapewnia ciekawy dodatek do wystroju domu i atrakcyjny wygląd. Musi zostać dodatkowo wyposażone w koc lub poduszkę dla wygody twojego pupila.

Funkcję legowiska dla psa może spełnić również specjalny koc. W ofercie sklepu znajdują się takie koce m.in. firmy Trixie, Canifel.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze legowiska?

Wybierając dla psa legowisko dla psa dostosowane do jego potrzeb należy wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby pieska, biorąc pod uwagę takie czynniki jak: rozmiar, kształt i materiał. Dla szczeniaka warto zakupić mniejsze legowisko i zmienić je kiedy dorośnie. W ten sposób zapewnisz mu poczucie bezpieczeństwa.

Warto zwrócić uwagę na tkaninę z jakiej jest wykonane legowisko. Dobrze jakby materiał był miły w dotyku i delikatny, wytrzymały i odporny na odkształcenia oraz łatwy w czyszczeniu.