Transporter dla chomika, królika, świnki morskiej

Każdy właściciel domowego zwierzaka spotka się z sytuacją, w której jego zadaniem będzie bezpieczne przeniesienie swojego pupila. Przede wszystkim sytuacje takie kojarzą nam się oczywiście z wizytami u weterynarza. Tak drobnych zwierząt, jak gryzonie, nie powinno przenosić się na większe odległości w dłoniach, ponieważ mogą bardzo łatwo nam wypaść lub po prostu uciec, co może skończyć się nawet zagubieniem naszego towarzysza, W związku z tym warto w swoim przeznaczonym dla zwierzaka wyposażeniu mieć transporter dla chomika, królika, świnki morskiej, czy szynszyli. Dostaniesz go w ofercie naszego sklepu online w korzystnych cenach!

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wysoka jakość transporterów dla chomika, królika, świnki morskiej

Oferujemy wysokiej jakości, bezpieczne dla zwierząt transportery dla gryzoni – szynszyli, królika, chomika, czy też świnki morskiej. Wśród naszych akcesoriów odnajdziesz artykuły takich producentów, jak np. Nestor oraz Yarro. Wszystkie z nich cechują się najwyższą jakością wykonania, w trosce o bezpieczeństwo naszych najdrobniejszych pupili. Posiadają bezpieczne zamknięcie, dzięki któremu Twój zwierzak będzie zawsze bezpieczny i nie wydostanie się z transportera samodzielnie. Mają też wygodne rączki do przenoszenia, które umożliwią Ci bezpieczny dla zwierzęcia, komfortowy transport wyposażenia. Istotna jest też obecność otworów wentylacyjnych.

Różne wielkości transporterów dla królika, świnki morskiej czy chomika

Dostępne u nas transportery dla chomika i innych gryzoni są także odpowiednio duże, więc gwarantują Twojemu pupilowi swobodę podczas tych stresujących dla niegi chwil, jakie przeżywa po opuszczeniu swoich codziennych, znajdujących się w domu klatek lub innych stworzonych specjalnie dla nich kątów. Wszystkie nasze transportery cechują się też wyjątkowo estetycznym wykonaniem – dostępne są również w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu wszystkiemu każde opuszczenie klatki zwierzęcia lub wizyta u weterynarza będzie znacznie przyjemniejsza i mniej stresująca – zarówno dla właściciela, jak i zwierzaka. Wybierz odpowiedni transporter dla gryzonia z oferty naszego zoologicznego sklepu online – w najlepszych cenach.