Żwirki i ściółki (m.in. dla chomika, królika, świnki morskiej)

Gryzonie w naturalnym środowisku żyją w ciasnych norkach, wypełnionych ziemią, trawą i innymi elementami organicznymi. W związku z tym dla zwierzaków tych są to naturalnie najbezpieczniejsze miejsca do odpoczynku, czy też ochrony. Z tego powodu tak często właściciele domowych gryzoni starają się stworzyć im w swoich domach warunki jak najbardziej zbliżone do tych opisanych powyżej. Posłużyć mogą Ci do tego żwirki i ściółki dla chomika, królika, świnki morskiej i innych gryzoni, dostępne w naszym sklepie zoologicznym w okazyjnych cenach.

W kategrorii: Żwirki i ściółki (m.in. dla chomika, królika, świnki morskiej) Jest 40 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Szeroki wybór żwirków dla chomika / królika / świnki morskiej

Polecamy naszą ofertę żwirków dla chomika. Dzięki nim w klatce, czy też terrarium dla chomika stworzysz warunki, w jakich zwierzak poczuje się swobodnie i bardziej komfortowo. Dzięki obecności drobnych organicznych elementów będzie mógł on w każdej chwili zakopać się i schować przed światem zewnętrznym, aby odpocząć. W takich warunkach zwierzę czuje się również najbardziej bezpiecznie. Chomiki i inne gryzonie chowają też pod ściółką swoje “skarby”, czyli np. odkładają na potem najlepsze kawałki jedzenia. Również ma to związek oczywiście z ich naturalnym nawykiem przygotowywania zapasów i składowania ich w norkach. Oprócz tego przekopywanie jest jedną z najchętniej wykonywanych przez gryzonie aktywności fizycznych, a każdy zwierzak potrzebuje przecież ruchu, tym bardziej, jeśli jego powierzchnia do codziennego życia ogranicza się do klatki w naszym domu. Potrzeby swojego zwierzaka zrealizujesz dzięki ściółkom dla chomika, królika, czy świnki morskiej dostępnym w naszej ofercie.

Znani producenci żwirków

Oferujemy produkty tak renomowanych marek, jak Zolux, Vitapol, Chipsi, czy Joris. Znajdziesz u nas m.in. żwirki z naturalnego drewna i włókien roślinnych, które będą bezpieczne dla Twojego małego zwierzęcego przyjaciela, a także higienicznie i skutecznie pochłoną wszystkie zapachy. Jako sklep zoologiczny, któremu możesz zaufać, zapewniamy, że dostępne u nas artykuły spełnią potrzeby każdego zwierzaka, a także nie zrujnują Twojego budżetu, ponieważ oferujemy wyłącznie produkty o najlepszych opiniach właścicieli zwierząt i specjalistów w korzystnych cenach.