Szampony i kosmetyki, (dla chomika, królika, świnki morskiej)

Podstawą dbania o każdego zwierzaka są również regularnie wykonywane zabiegi higieniczne. Pielęgnacja poszczególnych gatunków różni się jednak między sobą i wymaga zastosowania różnych środków. W przypadku domowych gryzoni pielęgnacja ta może być o tyle trudniejsza, gdyż wiele z nich, jak np. świnki morskie, mogą pochwalić się wyjątkowo imponującym włosiem. Szukasz wysokiej jakości, bezpiecznego szamponu dla chomika, królika, świnki morskiej lub innego gryzonia? Zobacz atrakcyjną ofertę internetowego sklepu zoologicznego Wyspa Zwierząt oraz zaufaj opinii specjalistów i innych właścicieli domowych zwierzaków.

W kategrorii: Szampony i kosmetyki, (dla chomika, królika, świnki morskiej) Jest 4 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Wysoka jakość szamponów dla królika, chomika i innych gryzoni

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości szampony dla chomika lub królika w korzystnych cenach. Oferujemy produkty renomowanych firm, np. Overzoo, Dr Seidel oraz Kerbl. Zaniedbane futerko Twojego gryzonia nie tylko nie będzie dobrze wyglądać i generować nieprzyjemny zapach, lecz też może okazać się zagrożeniem dla zdrowia zwierzaka. Nie oznacza to jednak oczywiście, że musisz myć szamponem dla królika jego sierść każdego dnia – wystarczy dokładność, regularność i zastosowanie wysokiej jakości środków dopasowanych do potrzeb zwierzęcia, a właśnie takie znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy szampony dla świnki morskiej i innych gryzoni, które skutecznie wyczyszczą oraz odżywią sierść. Będą one również skutecznym zabezpieczeniem przed jej elektryzowaniem się.

Ochrona przed podrażnieniami dzięki odpowiedniej pielęgnacji

Dobrej jakości szampon dla chomika może być też ochroną przed podrażnieniami skóry zwierzaka, o czym również przekonasz się, wybierając produkty z naszego sklepu online. Oferujemy też środki, które doskonale sprawdzą się, gdy problemem, z jakim zmagasz się przy swoim zwierzaku, jest trudny do pozbycia się zapach moczu głęboko wsiąknięty przez sierść. Zastosowanie szamponu jest niezwykle łatwe, a poszczególne jego rodzaje możesz stosować niemal w taki sam sposób, jak używasz szamponu do włosów przeznaczonego dla ludzi. Zachęcamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą szamponów dla królika i innych domowych gryzoni.