Drapaki dla kotów

Argumentem często używanym przez osoby nieprzepadające za kotami jest fakt, że te uwielbiają drapać wszystko, co napotkają na swojej drodze. Oczywiście jest to prawdą, lecz nie robią one tego złośliwie – jest to ich naturalny instynkt i potrzeba. To od Ciebie zależy, czy pozwolisz kotu drapać meble i narazisz się w ten sposób na straty w swoim domu. Możesz tego uniknąć, wybierając odpowiedni drapak dla kota do swojego domu. Znajdziesz go oczywiście w ofercie Wyspy Zwierząt, która dba o to, aby żadnemu domowemu pupilowi nie zabrakło niczego, czego może on potrzebować. Zapraszamy.

W kategrorii: Drapaki dla kotów Jest 30 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Szeroka oferta drapaków dla kota

Nasza oferta drapaków dla kotów to dziesiątki sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, idealnie dopasowanych do potrzeb zwierząt. Kot drapiąc, oznacza swój teren, a także dba o swoje zdrowie, ścierając zrogowaciałe części pazurów. Zapewnienie mu miejsca, gdzie będzie mógł to komfortowo robić leży zatem w interesie każdego właściciela kota. Wybierając odpowiedniej jakości drapak dla kota, dbasz o jego samopoczucie i stan zdrowia, a także zapewniasz mu miejsce, które będzie należało tylko do niego i gdzie będzie mógł czuć się bezpiecznie. Każde zwierzę potrzebuje takiego własnego kącika, również Twój kot i może być nim właśnie drapak.

Wysoka jakość drapaków dla kotów

Oferujemy sprawdzone, wysokiej jakości drapaki dla dużych kotów, a także dla najmniejszych kociaków. Różnią się one kształtem, stosowanymi materiałami, kolorami, a także dodatkami. Możesz wybrać m.in. model piętrowy, dając swojemu kotu jeszcze więcej swobody. Popularne są też drapaki dla kotów z zabawkami, np. maskotkami na sprężynce, przy których Twój pupil zrealizuje również swoje naturalne potrzeby bycia łowczym. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu Twój kot nie zepsuje wyposażenia podczas zabawy. Szeroko stosowane są też m.in. podkładki antypoślizgowe, które utrzymają drapak stabilnie w jednym miejscu, a Twój kot nie spowoduje drapaniem bałaganu w mieszkaniu. Daj swojemu kotu możliwość realizowania swoich naturalnych potrzeb dzięki drapakom dla kotów w atrakcyjnych sklepach z naszego sklepu online.