Zabawki dla kota

Dość mocno ugruntowany stereotyp dotyczący kotów mówi o tym, że nie są to zwierzęta skore do zabawy, żyjące w swoim własnym świecie i niezbyt chętnie spędzające czas ze swoim właścicielem. Prawdą jest oczywiście, że koty to wyjątkowi indywidualiści, jednak krzywdzącym przekonaniem jest to, że nie lubią się one bawić z człowiekiem – wręcz przeciwnie, wybierając wysokiej jakości zabawki dla kotów, zapewnisz swojemu zwierzakowi nie tylko miło spędzony czas, ale też możliwość prawidłowego rozwoju. Różnorodny wybór produktów z tej kategorii w najlepszych cenach znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego dla zwierząt – sprawdź, zapraszamy każdego właściciela domowego kota!

W kategrorii: Zabawki dla kota Jest 41 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki dla kota - co powinieneś wybrać?

Zapewnij kotu niezbędną dawkę rozrywki, wybierając sprawdzone, wysokiej jakości zabawki dla kota ze sklepu Wyspa Zwierząt. Jest to wyposażenie, które nie tylko bawi zwierzaka i buduje jego więź z właścicielem, lecz też uczy! Możesz w ten sposób nauczyć kota chociażby tego, które przedmioty może gryźć i drapać, odciągając jego uwagę od domowego wyposażenia, które mógłby poniszczyć, gdybyś nie spożytkował jego energii właśnie na zabawę.

Interaktywne zabawki dla kota

Każdy kociak pokocha np. wędki, grzechotki i piłeczki, które będzie mógł do woli łapać, gonić, chwytać i drapać. Zwierzę będzie mogło w ten sposób realizować swój naturalny instynkt łowcy, a Ty unikniesz też dzięki temu niespodziewanych prezentów, jak np. martwa mysz na wycieraczce. Polecamy także interaktywne zabawki dla kota, jak np. specjalne platformy do zabawy z miękkiego materiału z zabawką na sprężynie. Oprócz tego koty, tak samo jak psy, uwielbiają mieć swojego własnego pluszaka, który nawet bardzo poniszczony może być po zakupie kompanem Twojego pupila przez wiele lat. Dostępne są np. adekwatne do zainteresowań kotów i ich kociej natury pluszowe rybki oraz myszy. Sprawdź zabawki dla kota dostępne w sklepie zoologicznym Wyspa Zwierząt już teraz – zapraszamy!