Sucha karma dla fretki

Choć fretka nie jest może najczęściej wybieranym zwierzakiem na naszego domowego pupila i próżno szukać jej w sklepach zoologicznych, prawda jest jednak taka, że to zwierzę domowe znane ludzkości już od tysięcy lat i jedno z najszybciej udomowionych przez człowieka stworzeń. Jeśli masz problem z odnalezieniem właściwych produktów dla swojej fretki i jesteś miłośnikiem właśnie tych zwierząt, to do Twojej dyspozycji jest nasz sklep internetowy – Wyspa Zwierząt. Zobacz suchą karmę dla fretki z naszej oferty w okazyjnych cenach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sucha karma dla fretki jako podstawa diety

Sucha karma stanowi podstawę diety zwierząt, tak samo jest w przypadku fretek. Skoro jest to produkt tak ważny, będący głównym pokarmem zwierzęcia, niezwykle istotne jest to, aby wybierać takie karmy, które stworzone zostały w oparciu o potrzeby zwierzęcia i zawierają niezbędne dla niego składniki. Takie właśnie produkty odnajdziesz w naszym sklepie, będącym miejscem odpowiednim dla miłośników wszystkich zwierząt domowych, nieważne, czy najpopularniejszych czworonogów, czy też rzadziej obecnych w naszych domach, jak fretki. Jest to gatunek będący drapieżnikiem, w związku z czym w karmie dla fretek powinno znaleźć się znacznie więcej składników pochodzenia zwierzęcego niż w przypadku innych gryzoni.

Idealnie dopasowane składniki suchej karmy dla fretki

Popularne są suche karmy dla fretki zawierające ok. 30-40% mięsa drobiowego w składzie. Stosuje się głównie mięso drobiowe ze względu na to, iż karma dla tego gatunku zwierząt powinna być lekkostrawna. Doskonałym uzupełnieniem diety będą też składniki pochodzące z owoców i warzyw. W związku z tym w wysokiej jakości karmie dla fretki znajdziesz chociażby groszek, ziemniaki, czy marchew. Polecamy wybór karm z naszej oferty, ponieważ za ich produkcję odpowiadają znane marki, których produkty posiadają odpowiednie atesty, a ich składy opracowywane są w wyniki wielu wnikliwych badań. Dostaniesz u nas m.in. karmy dla fretki Brit, czy Baephar. Wybierz już teraz dla swojego zwierzaka! Zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym Wyspa Zwierząt!