Obroże dla kotów

Choć obroża jest wyposażeniem kojarzonym przede wszystkim z psami, nie są to jedyni przedstawiciele świata zwierząt, dla których warto rozważyć zakup takiego akcesorium. O jakich zwierzętach mowa? Bardzo popularne są również obroże dla kota. Zobacz naszą bogatą ofertę obroży i przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na taki zakup, gdy to kot jest zwierzęciem goszczącym w Twoim domu. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym – gwarantujemy bogaty wybór akcesoriów dla zwierząt, sprawdzone, wysokiej jakości produkty i atrakcyjne ceny.

W kategrorii: Obroże dla kotów Jest 11 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Obroża dla kota dla jego bezpieczeństwa

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz obroże dla kota wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Warto się na nie zdecydować chociażby z tego względu, aby poprawić bezpieczeństwo swojego pupila. Popularnym rozwiązaniem jest przypięcie do obroży adresu, co zwiększy szanse na odnalezienie kota w przypadku jego zagubienia i braku samodzielnego powrotu do właściciela. Możesz wybrać też obroże z dzwonkiem lub odblaskowe, które zwiększą widoczność kota dla kierowców samochodów oraz rowerzystów. Jest to rozwiązanie bardzo dobre dla zwierząt samodzielnie wychodzących z domu i poruszających się po ulicach. Oprócz tego coraz popularniejsze jest wychodzenie z kotem na spacer tak, jak z psem. Również w tym celu warto wybrać dobrej jakości obrożę. Znajdziesz u nas obroże dla kota w wielu wzorach i kolorach. Dopasujesz coś, co będzie pasować zarówno do Twojego kota, jak też trafi w gust właściciela. 

Szeroki wybór obroży dla kotów

Posiadamy obroże w różnych kolorach, a także z barwnymi wzorami, np. w kocie łapki. Polecamy też sięgnięcie po obroże funkcyjne, jak np. modele przeciw pchłom, a także poprawiające stan skóry i sierści zwierzęcia. Zastosowane w nich są olejki eteryczne, które zachowają swoje działanie nawet przez kilka miesięcy. Wyposaż swojego kota w niezbędne akcesoria, które poprawią jego bezpieczeństwo, zdrowie, a także będą praktyczne podczas wspólnych spacerów. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego Wyspa Zwierząt.