Klatka dla chomika, królika, świnki morskiej, szynszyli

Każde zwierzę domowe potrzebuje swojego kącika w naszym domu, który będzie wyłącznie jego prywatną przestrzenią. Takiego „domku” potrzebuje każdy zwierzak – w przypadku kotów rolę tę może pełnić drapak, gdy zaś chodzi o gryzonie takie, jak króliki lub chomiki, jest to najczęściej klatka. Jeśli potrzebujesz zatem klatki dla chomika, królika, świnki morskiej, szynszyli lub innego domowego gryzonia i chcesz, aby była ona przyjazna dla Twojego pupila, zapoznaj się z ofertą zoologicznego sklepu online Wyspa Zwierząt.

W kategrorii: Klatka dla chomika, królika, świnki morskiej, szynszyli Jest 4 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Klatki dla szynszyli, świnki morskiej, królika

W naszej ofercie odnajdziesz akcesoria idealne dla gryzoni każdego gatunku. Posiadamy klatki dla szynszyli, świnki morskiej, królika, czy chomika. Dbamy o to, aby dostępne u nas w tej kategorii wyposażenie cechowało się najwyższą jakością ze względu na potrzeby i bezpieczeństwo zwierząt, w związku z czym są to produkty takich marek, jak np. Ferplast oraz Zolux. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na solidność klatki i estetykę jej wykonania, by była ona wytrzymała i eliminowała ryzyko ucieczki gryzonia, lecz jednocześnie by nie stanowiła dla niego zagrożenia. W klatce powinno zmieścić się też miejsce na pokarm i akcesoria dla gryzonia, więc musi być ona odpowiedniej wielkości – do dyspozycji masz nawet klatki wielopoziomowe. Możesz też wybrać klatkę dla chomika, czy szynszyli z gotowym, dodatkowym wyposażeniem – np. poidełkiem, miseczką oraz kołowrotkiem. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o osobny zakup potrzebnych akcesoriów.

Szeroki wybór klatek dla świnki morskiej, królika, szynszyli

Pamiętamy też o tym, że zależy Ci na tym, aby klatka odpowiednio prezentowała się w Twoim domu, w związku z czym dostępne u nas produkty są elegancko wykonane, dostępne w wielu żywych kolorach, w związku z czym dopasujesz klatkę nie tylko do preferencji zwierzaka, lecz też swoich oraz wystroju pomieszczenia, w którym akcesorium to ma się znaleźć. Wybierz klatkę dla chomika, szynszyli, świnki morskiej, królika lub innego gryzonia, który jest towarzyszem wszystkich domowników w Twoim gospodarstwie domowym. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego.