Preparaty i perfumy dla psa

Zapach perfum kojarzy się większości z nas wyłącznie z czymś stosowanym przez człowieka, mającym służyć podniesieniu naszego poczucia atrakcyjności i zainteresować nami innych. Okazuje się jednak, że stosowanie perfum również dla zwierząt nie musi być jedynie fanaberią właściciela zwierzaka, lecz bardzo praktycznym rozwiązaniem, przydatnym na co dzień. Jak to możliwe? Zapoznaj się z naszą ofertą perfum dla psa, dostępnych w sklepie internetowym Wyspa Zwierząt w atrakcyjnych cenach.

W kategrorii: Preparaty i perfumy dla psa Jest 52 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 52 pozycji

Aktywne filtry

Szeroki wybór perfum dla psa

Perfumy dla psa cieszą się coraz lepszymi opiniami wśród posiadaczy tych czworonogów. Dostępne są produkty, które mogą być stosowane niemal w dokładnie taki sam sposób, jak perfumy stosowane przez nas, jak również perfumy będące praktycznym wyposażeniem wśród psich akcesoriów. Polecamy np. spraye przeznaczone dla niesfornych psów. Ich działanie jest bardzo proste - wystarczy spryskać nimi miejsce, do którego pies nie powinien wchodzić lub gdzie nie powinien się bawić. Ich zapach będzie niemal niezauważalny dla człowieka, natomiast zwierzaka skutecznie odstraszy i pozwoli Ci wyrobić w nim prawidłowe nawyki. Jedno spryskanie danego miejsca może starczyć nawet na kilka dni. Perfumy dla psa w takim wydaniu będą więc bardzo praktyczną pomocą np. przy wychowaniu małego psiaka.

Perfumy dla psów dla zabicia nieprzyjemnych zapachów

Oferujemy również "klasyczne" perfumy dla psa, których działanie jest analogiczne do tych stosowanych przez ludzi. Ich użycie pozwoli Ci pozbyć się kłopotliwego zapachu zwierzęcia, który dla niektórych jest wyjątkowo drażniący. Produkty takie doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych Twojego pupila - w połączeniu z szamponem i innymi psimi kosmetykami. Podczas użytkowania należy jednak uważać, ponieważ nie każdy pies lubi mieć na sobie inny zapach niż swój, co jest wynikiem jego bardzo wyczulonego węchu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również perfumy dla psa, których zadaniem będzie wzmocnienie higieny i pielęgnacji zwierzęcia oraz odstraszanie owadów i pasożytów bytujących często na naszych zwierzętach domowych.