Jedzenie | Sucha karma dla świnki morskiej

W jaki sposób powinieneś karmić swoją świnkę morską? Obawiasz się, że dając jej warzywa i stosując inne własnoręcznie przygotowywane pokarmy, nie dostarczysz jej wszystkich niezbędnych do funkcjonowania składników? Najlepszym wyborem w takim przypadku będzie gotowa sucha karma dla świnki morskiej, która będzie zawierać wszystko, czego potrzebuje Twój ukochany zwierzak! Najlepszą, a także dostępną w korzystnych cenach suchą karmę dla świnki morskiej odnajdziesz w sklepie zoologicznym Wyspa Zwierząt – sprawdź już teraz!

W kategrorii: Jedzenie | Sucha karma dla świnki morskiej Jest 11 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Wysoka jakość suchej karmy dla świnki morskiej

Wszystkim właścicielom świnek morskich proponujemy wysokojakościowe produkty dedykowane właśnie dla tych zwierzaków. Oferujemy artykuły m.in. Beaphar, Brit, Biofeed, Versele Laga, czy Korona Natury, czyli najlepszych producentów specjalizujących się w produktach przeznaczonych dla gryzoni. W związku z tym, że suchą karmę powinno stosować się jako podstawę diety tych zwierząt, polecamy, aby zwrócić szczególną uwagę na skład wybranych produktów. Dieta świnki morskiej powinna być bowiem bogata m.in. w błonnik oraz witaminę C. Mieszanki znajdujące się w karmach dla świnki morskiej powinny być bogate w nasiona, suszone warzywa i owoce oraz zielone części roślin. Szczególnie na ten ostatni czynnik należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ pod tym względem świnki morskie znacznie różnią się od innych gryzoni, które chętniej od trawy, czy ziół wybierają zboża. Stworzona w taki sposób kompozycja smaków gwarantuje, że w karmie znajdą się niezbędne witaminy, w tym wspominana już witamina C, a także mikroelementy potrzebne dla niewielkich organizmów tych uroczych gryzoni.

Mniejsze ryzyko chorób dzięki suche karmie dla świnki morskiej

Stosując takie mieszanki pokarmów, zmniejszasz ryzyko chorób zwierzaka  i zapewniasz mu warunki do prawidłowego rozwoju i codziennego funkcjonowania. Zależy Ci przecież na tym, aby Twoja świnka morska była obecna w Twoim domu jak najdłużej i w jak najlepszej kondycji. Nie ignoruj w związku z tym znaczenia składu i jakości karmy, jaką wybierasz dla domowego pupila – wybierz suchą karmę dla świnki morskiej z zoologicznego sklepu internetowego Wyspa Zwierząt.