Pasy bezpieczeństwa dla psa

Czy wiesz, jak dużym niebezpieczeństwem na drodze może być niezabezpieczone zwierzę podróżujące w samochodzie? Nie chcesz przecież, aby naturalna ruchliwość Twojego psa doprowadziła do groźnego wypadku, który mógłby być nawet śmiertelny w skutkach! Jak temu zapobiec? Sięgnij po profesjonalne, dokładnie dopasowane do zwierzaków pasy bezpieczeństwa dla psa dostępne w korzystnych cenach w zoologicznym sklepie internetowym Wyspa Zwierząt. Zobacz szczegóły i zwiększ bezpieczeństwo swoje oraz swojego psa podczas podróży.

W kategrorii: Pasy bezpieczeństwa dla psa Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Odpowiednie zabezpieczenie dzięki pasom bezpieczeństwa dla psa

Wypadki na drogach są niestety codziennością, a każdego roku dochodzi do ich tysięcy, często ze skutkiem śmiertelnym. Część z nich jest wynikiem nieodpowiedniego zabezpieczenia przewożonych zwierząt. Naturalnym zachowaniem Twojego psa jest przecież ruch i trudno oczekiwać, aby siedział on spokojnie na fotelu w samochodzie przez wielogodzinną podróż. Chwila nieuwagi spowodowana nadpobudliwością zwierzaka podczas podróży może kosztować zdrowie a nawet życie Ciebie lub Twoich współpasażerów. Niezabezpieczony zwierzak może też łatwiej wypaść przez szybę auta podczas wypadku, co również jest dodatkowym zagrożeniem. Ponadto wystraszone psy często uciekają po wypadkach i nigdy więcej się nie odnajdują. Wszelkim nieprzewidzianym zdarzeniom podczas podróży z udziałem Twojego psiaka możesz zapobiec, wybierając pasy bezpieczeństwa dla psa. W naszej ofercie znajdziesz w tym zakresie szereg sprawdzonych, wysokiej jakości produktów w dobrych cenach, które dadzą odpowiedni poziom bezpieczeństwa Tobie oraz Twojemu zwierzęciu.

Pasy bezpieczeństwa dla psa

Pasy bezpieczeństwa dla psa zapobiegną nieprzewidzianym ruchom Twojego pupila i sprawią, że będzie on bezpiecznie przebywał w wyznaczonym dla niego miejscu w samochodzie. Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje też, że Twojemu zwierzakowi będzie zawsze wygodnie, a nawet wielogodzinna podróż w pasach nie spowoduje u niego podrażnień. Posiadamy modele pasów bezpieczeństwa dla psa w różnych rozmiarach, dostosowane do różnych gatunków psiaków, więc bez problemu odnajdziesz właściwy produkt dla swojego pupila.