Kolby

Zapewnienie odpowiedniego pożywienia ptakom jest bardzo ważne dla ich rozwoju i zdrowia, dlatego oprócz podstawowej karmy warto urozmaicić ich dietę o kolby dla ptaków. Dla prawidłowego rozwoju  i szczęścia naszych skrzydlatych pupili ważną rolę odgrywają najróżniejsze smakołyki o kolby dla papug, kanarków i innych ptaków. Przysmaki w postaci kolb są idealnym uzupełnieniem diety w cenne witaminy i minerały, a  przy okazji sprawiają wiele radości i dodają nowych smaków. Zastanawiając się nad wyborem przysmaku dla Twojego ptaka stoisz przed trudnym wyborem. Nie jest on jednak niemożliwy do zrealizowania. Dobierz kolbę do rozmiaru dzióbka pupila i połowa decyzji podjęta, następnie wybierz odpowiedni smak.

Jest 48 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Odpowiednia zawartość witamin w ptasiej diecie jest naprawdę istotna. Ich niedobór w organizmie może spowodować wiele chorób i osłabienie. W skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do śmierci. Organizmy tych zwierząt są bardzo delikatne i pomimo ich drobnego wyglądu dosyć złożone. Brak w diecie chociażby jednego elementu może mieć naprawdę poważne konsekwencje.

Kolba dla ptaków może zapobiec opisywanym wyżej skutkom związanych z niedoborem witamin czy minerałów. Dzięki nim nie tylko zadbasz o zdrowie i prawidłowy rozwój pupila, ale jednocześnie sprawisz, że będzie szczęśliwy i zadowolony z życia. Przy okazji sprawi również przyjemność swojemu właścicielowi umilając czas swoim śpiewem i towarzystwem.

Kolby są dostępne w różnych wielkościach i smakach. Znajdziesz takie z owocami, warzywami, orzechami i nasionami. Dzięki czemu każdy opiekun znajdzie odpowiednią dla gatunku, rozmiaru oraz preferencji smakowych swojego skrzydlatego przyjaciela a jednocześnie zapewni mu dodatkową formę aktywności i zabawy, a pod jego nieobecność umili czas rozłąki.