Miska dla psa

Odpowiednio dobrana miska dla psa jest ważnym elementem w żywieniu czworonoga. Odpowiednia miska może łączyć ze sobą estetyczny wygląd i praktyczność. Oferta misek jest bardzo bogata. dostępne są w różnych kolorach, kształtach, wzorach i rozmiarach. Znajdziemy miski metalowe, plastikowe, ceramiczne, szklane, małe, duże, pojedyncze, podwójne, na spowolnienie jedzenia, podwyższeniu, podróżne, z dozownikiem. Ceny misek są zróżnicowane w zależności od materiału z jakiego są wykonane.

W kategrorii: Miska dla psa Jest 61 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Najlepsza miska dla psa?

Przy wyborze miski dla psa warto zwrócić uwagę na wiek pieska oraz jego zapotrzebowania na ilość wody i pokarmu w ciągu dnia. Dla szczeniąt i małych ras psów warto wybrać miskę o mniejszej głębokości i szerokości. Łatwiej będzie naszemu pupilowi dosięgnąć pokarmu z dna i szczeniaki nie mają dużego zapotrzebowania na duże ilości pokarmu. Wybierając naczynie dla dużego psa należy wybierać odwrotnie., czyli ze względu na jego większe zapotrzebowania na ilość pokarmu i wysokość warto wybrać miskę większą, szerszą i na podwyższeniu. więc jaką miskę wybrać?

Rodzaje misek dla psa

Dobrą formą misek dla psów są miski podwójne. W jednym miejscu można dostarczyć czworonogowi zarówno wodę i pokarm. Ciekawą opcja są również miski turystyczne. Przydadzą się podczas podróży samochodem, pociągiem, autobusem, na wyprawy rowerowe czy spacery.

Miski transportowe wykonane są z elastycznego tworzywa, dzięki czemu można je złożyć, zajmują mało miejsca i z łatwością mogą zostać schowane do torebki, podręczny bagaż a na spacerze przydadzą się do podania wody.

Metalowa miska dla psa wykonana jest z nierdzewnej stali. Powierzchnia odporna na zadrapania i jednocześnie higieniczna. Posiadają zdejmowaną gumę, dzięki czemu metalowe miski są łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Nadają się do mycia w zmywarce.

Ceramiczna miska dla psa

Ceramiczna miska dla psa jest najbardziej higieniczna. Tworzywo z jakiego jest wykonana jest dość ciężkie, co zapobiega przesuwaniu się i przewracaniu miski podczas jedzenia oraz wytrzymałe. Miska nie zmienia smaku i jest łatwa w utrzymaniu.

Miska dla psa na podwyższonym stelażu zostały stworzone do psów większych ras, którym z racji na swój wzrost ciężej jest się schylić. Pomagają również w zainteresowaniu pupila jedzeniem.

Podwójna miska dla psa

Podwójna miska dla psa jest praktycznym rozwiązaniem dla właścicieli. Zajmuje mniej miejsca i jest łatwiejsza w czyszczeniu i sprzątaniu.

Miska turystyczna dla psa

Miska turystyczna dla psa wykonana jest z gumy, dzięki czemu jest elastyczna, zajmuje mało miejsca, jest łatwa w składaniu, rozkładaniu i schowaniu. idealna podczas podróży, spaceru, jazdy samochodem.

Miska dla psa z dozownikiem to idealne rozwiązanie dla zabieganych właścicieli. Automat umożliwia dostarczania zwierzakom jedzenia czy picia w określonych odstępach czasu.