Żwirki dla kotów

Mając kota w swoim domu, zapewne wiesz też, jak istotna jest organizacja kociej toalety, czyli kuwety. Większość modeli kuwet wymaga zastosowania w nich właściwego podłoża, którym jest nic innego, jak właśnie dostępny w tym miejscu w naszym sklepie internetowym żwirek dla kota. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopilnuj, aby Twój kociak miał w Twoim domu swoje intymne miejsce, w którym będzie mógł poczuć się niczym nieskrępowany i gdzie będzie mógł załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Zapraszamy na zakupy.

W kategrorii: Żwirki dla kotów Jest 7 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Żwirek dla kota wysokiej jakości w najlepszych cenach

Kot to zwierzę, z którym nie musisz wychodzić na podwórko, jak z psem, aby mógł on zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne. Wystarczy mu do tego kuweta wyposażona w odpowiedni żwirek. Dlaczego żwirek? Gdyby nie zastosowanie dodatkowego podłoża, doprowadzenie kuwety do higienicznego stanu i pozbycie się z niej nieprzyjemnych zapachów byłoby niemal niemożliwe. Wymiana zużytego żwirku to zatem bardzo prosty sposób na zachowanie higieny w domowej toalecie Twojego kota. Poza tym odpowiedni dobór żwirku zwiększa też komfort zwierzaka. Koty mogą dzięki niemu bardziej przywiązać się do swojej kuwety, chociażby rozkopując i buszując w żwirku.

Szeroki wybór żwirków dla kota

Producenci artykułów dla zwierząt oferują różne rodzaje żwirków dla kota, co daje możliwość łatwego doboru odpowiedniego typu podłoża dla posiadanego zwierzęcia. Najpopularniejsze rodzaje żwirków, to żwirki bentonitowe, silikonowe i naturalne. Różnią się one właściwościami, przez co wymagają różnej częstotliwości wymiany, a także nadają się dla kociaków w różnym wieku oraz o różnych upodobaniach. Toaleta to codzienna czynność Twojego zwierzaka – warto zapewnić mu maksymalny komfort w jej trakcie. Z tego powodu polecamy wysokiej jakości żwirek dla kota z naszej oferty w doskonałych cenach, a także od takich producentów, jak np. Bazyl, Benty Sandy, czy Super Benek. Sprawdź już teraz! Gwarantujemy, że spełnisz z nami potrzeby nawet najbardziej wybrednego i wymagającego domowego kota!