Majtki i pampasy dla psów

Majtki to element garderoby, który kojarzy się oczywiście z czymś wykorzystywanym wyłącznie przez człowieka. Duża część społeczeństwa, w szczególności ta nieposiadająca zwierząt domowych, byłaby zaskoczona faktem, że wytwarza się również majtki dla psa. Okazuje się jednak, że w szczególnych przypadkach jest to wyposażenie bardzo potrzebne, mogące ułatwić życie zarówno samemu zwierzakowi, jak też jego właścicielowi. Zobacz, dlaczego warto wybrać majtki i pampasy dla psa z oferty sklepu internetowego Wyspa Zwierząt, gdzie produkty te znajdziesz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

W kategrorii: Majtki i pampasy dla psów Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Matki i pampasy na cieczkę psa

Majtki dla psa to akcesoria polecane w szczególności dla niewysterylizowanych suczek. Choć psia cieczka nie zdarza się zbyt często i z reguły jest to jedynie kilka dni dwa razy do roku, może być ona bardzo uciążliwa i może rodzić konkretne konsekwencje. Przede wszystkim majtki na cieczkę dla psa to skuteczne zabezpieczenie przed niechcianą ciążą pupila, która mogłaby być przecież sporym problemem, nie każdy z nas ma w domu warunki i możliwości na utrzymanie kilku kolejnych domowych zwierzaków. Oprócz tego brak ochrony podczas cieczki jest niezbyt higieniczny. Stosując majtki i pampasy dla psa, zarówno zabezpieczysz przed plamami swoje domowe wyposażenie i otoczenie psa, jak też podniesiesz poziom jego higieny, co korzystnie wpłynie na zdrowie zwierzaka. Praktyczne majtki na cieczkę dla psa dostępne są z wymiennymi wkładkami, a także wykonywane są z materiałów umożliwiających ich pranie i wielokrotne wykorzystanie. Akcesoria te mogą przydać się jednak nie tylko w przypadku suczek.

Majtki dla psa przy problemach zdrowotnych

Majtki dla psa możesz wykorzystać też, gdy Twój pies zmaga się z takimi problemami zdrowotnymi, jak nietrzymanie moczu. Poprawisz w ten sposób komfort swojego pupila i wyeliminujesz problem usuwania ze swojego otoczenia nieprzyjemnych, brzydko pachnących plam moczu. Jeśli zależy Ci zatem na zdrowiu Twojego zwierzaka domowego, koniecznie zaopatrz go w specjalnie dostosowane do jego potrzeb pampasy i majtki dla psa – sprawdź szczegóły.