Kolby dla kanarków

Jeśli jesteś miłośnikiem ptaków hodowanych jako zwierzątka domowe, również do potrzeb Twojego zwierzęcia przystosowana jest nasza oferta. Bardzo popularnymi domowymi ptaszkami są kanarki, niewielkie, lecz bardzo urokliwe ptaki, doskonale sprawdzające się w roli naszych codziennych kompanów. Czego potrzebuje Twój kanarek, aby mógł być szczęśliwy i zdrowy w Twoim domu? W jaki pokarm powinieneś się zaopatrzyć? Odpowiedzi na te pytania odnajdziesz w sklepie internetowym Wyspa Zwierząt, oferującym wysokiej jakości kolby dla kanarków w atrakcyjnych cenach.

W kategrorii: Kolby dla kanarków Jest 12 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Uzupełnienie diety dzięki kolbom dla kanarków

Kolby dla kanarków są bardzo dobrym uzupełnieniem diety tych ptaków. Oprócz różnych mieszanek ziaren jest to kolejny z produktów z tej kategorii, który warto regularnie podawać swojemu pupilowi. Dlaczego tak bardzo polecamy kolby dla kanarków? Po pierwsze, jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ ziarna i inne składniki są oblepione wokół trzonu, który z reguły jest wykonany z naturalnego drewna. Dzięki temu ptak może wygodnie wyjeść je wtedy, kiedy będzie mieć na to ochotę. Poza tym, liczy się ich skład. Różnorodność składników, które można w ten sposób podać, sprawia, że kolby dla kanarka są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety, o czym wspomnieliśmy już na samym początku.

Bogaty skład kolby dla kanarka

W kolbach dla kanarka oprócz samych nasion możesz znaleźć m.in. kawałki warzyw, owoców, a nawet dodatki miodu. Organizm ptaka otrzyma w ten sposób również odpowiednią ilość potrzebnych mu witamin. Dodatkową zaletą takiego pokarmu jest to, że jego forma pozwala na ścieranie dziobu i zapobieganie w ten sposób jego przerostowi. Kolby dla kanarków aktywizują też zwierzę, gdyż pokarm nie jest mu podany wprost, lecz wymaga od niego odrobiny aktywności i wysiłku, by mógł go samodzielnie „zdobyć”. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości kolby dla kanarków z odpowiednimi składnikami. Oferujemy m.in. cieszące się dobrą opinią wśród ekspertów i właścicieli zwierzaków kolby Nestor oraz Vitakraft. Wybierz je również dla swojego domowego ptaka hodowlanego.