Obroże na pchły i kleszcze dla psa

Wyczekiwanym momentem przez Twojego czworonoga każdego dnia jest spacer. Psy mogą wówczas nie tylko załatwić swoje potrzeby, lecz bawić się, wybiegać, zaspokoić swoje naturalne potrzeby ruchu wynikające z ich instynktów, a także rozwoju organizmu. Zagrożeniem dla Twojego psiaka podczas takiego spaceru mogą być pasożyty, które skutecznie zniechęcą go do kolejnych aktywności, a także mogą mieć tragiczne skutki zdrowotne. Zabezpiecz swojego pupila, wybierając obroże na pchły i kleszcze z oferty naszego sklepu internetowego – skorzystaj z naszej bogatej oferty oraz atrakcyjnych cen.

W kategrorii: Obroże na pchły i kleszcze dla psa Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Szeroka oferta obroży na pchły i kleszcze dla psów

Przedstawiamy naszą ofertę obroży na kleszcze oraz obroży na pchły, które zabezpieczą Twojego ukochanego zwierzaka przed tymi niebezpiecznymi pasożytami podczas Waszych wspólnych spacerów. Postaw na to nowoczesne, skuteczne rozwiązanie, jeśli nie jest Ci obojętne zdrowie oraz samopoczucie Twojego pupila! Nie lekceważ zagrożenia – kleszcze mogą powodować u zwierząt np. babeszjozę, która nieleczona może doprowadzić nawet do śmierci psa! Obroża na pchły i kleszcze jest prostym, lecz bardzo skutecznym rozwiązaniem, które pomoże Ci uniknąć takich problemów i być może nawet ocalić życie Twojego zwierzęcia. Wygodnie założysz ją na szyję zwierzaka, dostosowując jej rozmiar.

Całodobowa ochrona dzięki obroży przeciw pchłom i kleszczom dla psa

Obroża taka może być noszona przez psa przez cały czas, dzięki czemu ochrona przed szkodliwymi organizmami będzie z nim w każdej sytuacji. Jej działanie jest bardzo proste – uwalniane są substancje, które odstraszają i zwalczają takie organizmy, jak kleszcze oraz pchły. Jeśli postawisz na wysokiej jakości obrożę na pchły i kleszcze, Twój pies może liczyć nawet na 5 miesięcy ochrony bez konieczności wymiany wyposażenia. Instrukcje dotyczące tego, jak używać obroży, a także informacje o środkach ostrożności, jakie należy zachować podczas użytkowania, odnajdziesz w opisach oferowanych przez nas produktów. Zabezpiecz swojego psa – zadbaj z nami o zdrowie swojego pupila! Zapraszamy do naszego zoologicznego sklepu internetowego!