Karmy dla psów

Odpowiednio dobrana karma dla psa jest jednym z najważniejszych aspektów jego życia. Domowe jedzenie pomimo, że nasz pupil będzie je zajadał ze smakiem nie dostarczy mu wszystkich potrzebnych witamin, czasami może mu również bardzo zaszkodzić. Dieta Twojego pupila powinna być zróżnicowana i bogata w składniki odżywcze.

Pamiętajmy, że do diety każdego zwierzaka należy podchodzić indywidualnie – w zależności od rasy, wieku (karma dla szczeniąt, seniorów, psów dorosłych), wagi, chorób czy alergii pokarmowych lub skórnych należy wybrać inną karmę. Podstawą diety czworonoga powinna być karma sucha, która jest bogatsza w składniki odżywcze i bardziej kaloryczna, jednak urozmaicając ją możemy dołączyć karmę mokrą.

W kategrorii: Karmy dla psów Jest 789 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 789 pozycji

Aktywne filtry

Jaką karmę dla psa wybrać?

W naszym sklepie znajdziecie zarówno karmy suche jak i mokre dostosowane do każdego zwierzaka. Posiadamy w ofercie produkty od różnych producentów i wielu smakach (m.in. karmy dla psów z wołowiny, jagnięciny, królika czy ryby) dzięki czemu z pewnością każdy zwierzak znajdzie coś dla siebie.

Podejmując wybór karmy dla psa powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej składniki. Wartościowa karma to taka z zawartością kwasów Omega-3, Omega-6, witamin oraz jak najmniejszą zawartością węglowodanów. W przypadku niektórych ras skłonnych do alergii pokarmowych warto unikać tych z dużą zawartością zbóż. Warto spojrzeć czy karma dla psa nie zawiera zbyt dużej ilości substancji konserwujących, barwiących czy aromatyzujących. Należy również zwrócić uwagę na zawartość mięsa w karmie. Układ pokarmowy psa pobiera pokarm głównie z białka zwierzęcego, a odpowiednia ilość mięsa w karmie to ok.85%.