Żwirek silikonowy dla kota

Wybór żwirku dla kota to jeden z podstawowych, a zarazem trudniejszych wyborów każdego właściciela zwierzaka. Za każdym rodzajem żwirku idą konkretne zalety, które cenione są zarówno przez właścicieli kotów, jak i przez same zwierzęta. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać żwirek silikonowy dla kota i gdzie znaleźć najlepsze jakościowo produkty z tej kategorii w atrakcyjnych cenach, zapoznaj się z ofertą Wyspy Zwierząt – najlepszego sklepu internetowego z artykułami dla każdego zwierzaka!

W kategrorii: Żwirek silikonowy dla kota Jest 3 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Żwirek silikonowy dla kota - dlaczego warto?

Polecamy żwirki silikonowe dla kota z naszej oferty. Są to produkty wysokiej jakości, bezpieczne dla zdrowia zwierząt, a w dodatku dostępne w atrakcyjnych cenach, co z pewnością docenią właściciele kotów. Żwirek silikonowy to, obok bentonitowego, najpopularniejszy rodzaj żwirku. Wyróżnia się on bardzo wysoką wydajnością. Jest skuteczny i nie sprawia problemów podczas sprzątania. Nie pyli, a także dobrze pochłania zarówno wilgoć, jak i zapachy, które przecież potrafią być bardzo dużą uciążliwością w przypadku wyposażenia, jakim jest kocia kuweta. Poszczególne żwirki silikonowe wzbogacane są też o dodatkowe składniki dodatkowo nadające im właściwości antybakteryjnych i gwarantujących maksymalny poziom higieny. Jest to więc bardzo dobry wybór nie tylko dla higieny w kuwecie i Twoim domu, ale też dla zdrowia kociaka.

Żwirki silikonowe dla kotów zmieniające zabarwienie

Większość produktów z tej kategorii wyróżnia się tym, iż pod wpływem wilgoci zmienia swoje zabarwienie, co będzie sygnałem dla właściciela, że czas na wymianę podłoża w kuwecie. Dodatkowo należ wspomnieć o tym, że żwirki silikonowe w dużej części nie zbrylają się, dzięki czemu nadają się do usunięcia w toalecie. W ofercie sklepu internetowego Wyspa Zwierząt dostępne są żwirki w wielu różniących się pojemnością opakowaniach, a także od najlepszych producentów wyposażenia dla zwierząt. Nie obawiaj się więc o to, że nie odnajdziesz takiego produktu, jakiego poszukujesz. Zapraszamy na zakupy – stwórz przyjazne miejsce do toalety dla swojego kota ze żwirkami silikonowymi z naszej oferty.