Szelki dla kotów

Jesteś posiadaczem kota, lecz tak, jak właścicielom psów, spacery z pupilem nie są Ci obce? Chcesz przygotować swoje zwierzę na wspólne chwile na świeżym powietrzu? Sięgnij po szelki bezuciskowe dla kota ze sklepu internetowego Wyspa Zwierząt. Zapewniamy najlepsze ceny i szeroki dostęp do wysokiej jakości akcesoriów. Wybierając naszą ofertę, możesz być pewien, że Twój kot zarówno świetnie zaprezentuje się na spacerze, jak też będzie w jego trakcie szczęśliwy i bezpieczny. Zobacz dostępne modele.

W kategrorii: Szelki dla kotów Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Szeroka oferta szelek dla kota

Dla właścicieli kotów przygotowaliśmy szeroką ofertę szelek dla kota. Jest to nowoczesne, dostosowane do potrzeb zwierząt wyposażenie, które zdobywa coraz większą popularność. Spacer z kotem na smyczy nie jest już niczym nadzwyczajnym, a tym, co Ci go umożliwi, są właśnie szelki dla kota. Oferujemy różne rodzaje akcesoriów z tej kategorii. Znajdziesz szelki zarówno dla małego kociaka, jak też dorosłego kota. Oferujemy również szelki sportowe. Szelki wykonane z nylonu są bezpieczne dla zwierzęcia, lecz jednocześnie bardzo wytrzymałe. Poleca się je w szczególności, gdy zwierzę jest bardzo ruchliwe i wyrywa się. Właściciel dzięki nim utrzyma kontrolę nad pupilem, a ten nie odczuje natomiast negatywnych skutków w postaci ucisku, dyskomfortu, czy otarć. Polecamy też wybór modeli regulowanych, które doskonale dopasujesz do rozmiaru konkretnego kociaka.

Idealne szelki dla Twojego kota

Nie zapominamy też o gustach samych właścicieli zwierząt, w związku z czym wiele szelek bezuciskowych dla kota z naszej oferty dostępnych jest w różnych kolorach. To ważna kwestia chociażby wówczas, gdy chcesz w standardowy sposób podkreślić to, jakiej płci jest Twoje zwierzę. Posiadamy też wzory ciekawe wizualnie np. w… kolorowe kociaki. Wszystkie produkty z tej kategorii są sprawdzone, bezpieczne i dopuszczone do kontaktu ze zwierzętami. Zapewniamy bogaty wybór, profesjonalną obsługę, a także atrakcyjne ceny, dzięki którym znajdzie coś u nas każdy miłośnik kotów i spacerów z nimi. Zapraszamy serdecznie na zakupy wszystkich miłośników zwierząt, nie tylko kotów.