Kuwety dla kotów

Każdy właściciel kota bez wątpienia ma świadomość tego, jak ważnym i niekiedy trudnym wyzwaniem jest wyrobienie nawyków „toaletowych” u posiadanego w domu zwierzęcia. Nieprzyjemne niespodzianki, jakie może zostawiać kot nienauczony tego, jak korzystać z kociej toalety, to nie jedyne zagrożenie – w grę wchodzi również stan zdrowia zwierzęcia. Aby wyrobić odpowiednie nawyki u kota i dać mu możliwość swobodnego załatwiania się, koniecznie musisz zainwestować w kuwetę dla kota.

W kategrorii: Kuwety dla kotów Jest 9 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Kuwety dla kotów w atrakcyjnych cenach

Ciekawe, bezpieczne wzory kuwet dla kota w atrakcyjnych cenach znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Powinieneś przyłożyć odpowiednią wagę do wyboru tego akcesorium – wbrew pozorom, nie jest to wybór oczywisty. Dostępne są chociażby różne materiały wykonania i kształty kuwet. Takie, pozornie niezbyt istotne szczegóły, jak kształt, czy nawet sposób czyszczenia kuwety mogą wpływać na to, jak chętnie korzystał będzie z niej Twój kociak.

Popularne kuwety dla kotów

Najpopularniejszymi kuwetami dla kota są zdecydowanie kuwety wykonane z plastiku. Dostępne są one w wielu kształtach i rozmiarach. Bez problemu dostaniesz chociażby kuwety zamknięte, czy kuwety dla dużych kotów. Są one też jednak dość mocno narażone na zadrapania i inne uszkodzenia, lecz niska cena sprawia, że możliwa jest ich częstsza wymiana niż w przypadku innych modeli. Pod względem kształtu modeli, zdecydowanie największą popularnością cieszą się kuwety otwarte. To prosty sposób na zapewnienie kotu miejsca do toalety. Niektóre koty z powodu otwartej budowy kuwety potrafią jednak brudzić wokół i rozsypywać żwirek. Część domowych kotów potrzebuje też więcej prywatności i traktuje kuwetę jako swoją świątynię, otwarta kuweta może powodować więc u nich niepokój i konieczność uważnej obserwacji każdego, kto będzie obok niej przechodził. Dla takich zwierzaków polecamy oczywiście kuwety zamknięte, również w 100% dostosowane do naturalnych potrzeb fizjologicznych kotów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty, różnorodności wzorów, kształtów i kolorów – zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym.