Sucha karma dla ptaków

Sucha karma kojarzy się większości z naszych klientów prawdopodobnie z kotami oraz psami. W rzeczywistości jednak pokarm w tej formie może być podstawą diety również dla innych gatunków zwierząt domowych, w tym tych latających, czyli ptaków. Jak zapewnić kanarkowi, papudze lub innemu gatunkowi ptaków hodowlanych zrównoważoną, bogatą w składniki odżywcze dietę? Zobacz suchą karmę dla ptaków dostępną już teraz w atrakcyjnych cenach w ofercie Wyspy Zwierząt, czyli Twojego zaufanego sklepu zoologicznego online!

W kategrorii: Sucha karma dla ptaków Jest 16 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Szeroka oferta suchej karmy dla ptaków

Przedstawiamy naszą szeroką ofertę suchej karmy dla ptaków renomowanych producentów artykułów dla zwierząt. Znajdziesz u nas wysokiej jakości produkty, które powstały w wyniku selekcji najlepszych składników i pracy najlepszych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebuje Twoje zwierzę. Odnajdziesz u nas suchą karmę dla ptaków Vitakraft, Nestor, czy Biofeed. Posiadamy różne rodzaje karm, odpowiednie dla ptaków różnych gatunków. Bez problemu zaopatrzysz się zatem u nas we wszystko, co może być potrzebne Twojemu kanarkowi lub też papudze. Mamy też pokarm, który bezpiecznie podasz ptakom w okresie lęgowym bądź zmagającym się z różnego typu dolegliwościami zdrowotnymi.

Odpowiednie nasiona w suchych karmach dla ptaków

Suche karmy dla ptaków składają się przede wszystkim z odpowiednio dobranych, wysokiej jakości nasion, wzbogacanych o warzywa, owoce i inne elementy, co gwarantuje, że dieta Twojego zwierzaka będzie różnorodna i właściwie zbilansowana. Zapewnisz mu dostęp do składników odżywczych oraz witamin, których potrzebuje jego organizm w konkretnym okresie jego życia. Nasza oferta składa się z suchej karmy dla ptaków dostępnej w opakowaniach o różnej wielkości, dostępnej w atrakcyjnych cenach, co jest oczywiście również dużym komfortem dla samego właściciela zwierzaka. Możesz zaopatrzyć się w większy zapas karmy lub też wziąć mniejsze opakowanie na próbę, aby sprawdzić, jak dany rodzaj karmy smakować będzie Twojemu pupilowi. Zachęcamy do wyboru oferty sklepu internetowego Wyspa Zwierząt już teraz!